Tõstkem iivet

Tea, mis hetkel see nüüd alguse sai, aga tundub, et mu suguvõsa üritab vaikselt maailma päästa. Või siis Eestit? Ah üks Euroopa Liit kõik eks:P
Igatahes sain äsja teada, et üks sugulane jaanuaris lapse saanud, teine kuu aja pärast saamas. Ja noh, õest ja vennast ma ei räägigi, ka nemad osalevad (kindlasti õilsatel eesmärkidel) iibe tõstmise üritusel. Ja ka kohe varsti on tulemust oodata. Ja noh, päris mitu väikest sugulast on juba olemas. Kõiki neid ei suudagi meeles pidada. Rääkimata suurtest sugulastest. Nimelt muu jutu hulgas selgus tõsiasi, et õde ei teadnud, et ühel sugulasel on vend (kes ka siis loomulikult on sugulane) ja siis see sugulane, kellel on vend, ei teadnud, et mul on õde… ja nad (õde ja sugulase vend – kes on ka sugulane;)) peaksid oma lapsed ühepäevase vahega poest kätte saama. Nagu tellimise peale.
Nii.. kole keeruline sai see nüüd.. see on see roheline tee, mida ma olen sunnitud täna jälle suurtes kogustes koos meega tarbima.
Ahjaa, mina ei osale üritusel. Olen suguvõsa must lammas, võiks öelda:P Aga selle eest olen ma tädina väga hea;)


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Tõstkem iivet” on saanud ühe vastuse

  1. eelkolmekümnene, suburbist Avatar
    eelkolmekümnene, suburbist

    iive minu eesel! Lapsed on lahedad. Teevad õnnelikumaks, kannatlikumaks, targemaks ja muretumaks. See on, kui suudad hakkama saada tõsiasjaga, et majanduslikult on tegemist luksuskaubaga ja et tuleb loobuda mugavast enesekesksest individualismist.

    Tegelt ka!