Tehnikasõltuvus

Eile otsustas telefon, et keeldub edasisest koostööst ja mul tekkis korraks paanika, et mis nüüd siis saab. Telefon on muutunud nii oluliseks vidinaks ja ilma telefonita ei kujuta elu ettegi enam. Enam ei suuda isegi meenutada neid aegu, kui mobiiltelefone veel ei eksisteerinud. Või isegi neid aegu, kui mobiiliga ei saanud facebookis käia ja emaile lugeda.
Paanikat soodustas veidi ka see, et mul on nii hea telefon ja enam selliseid ei toodeta, rääkimata sellest, et mul poleks uue jaoks finantsegi.

Peale väikest mõttepausi otsisin ostupaberid välja ja selgus, et telefon on veel piisavalt uus ja garantii peaks veel kehtima. Nii ma siis seadsin kohe sammud poodi ja jätsin oma telefoni remonti ja sain asendustelefoni.
Ma olen muidugi nende garantii remontide kohta lugenud, et tüüpiline vastus tuleb telefonimüüjalt, et tegemist on veekahjustusega ja oma viga, s.t. maksa! Samas, meie kliimas vist polegi võimalik telefonile neid veekahjustusi mitte tekitada.

Hea nali oli see, et mõned tunnid hiljem saabus postkasti kiri, kus tutvustati HTC uut mudelit. Mulle muidugi need teised mudelid huvi ei paku, aga kui kunagi peab siiski oma ägeda telefoni välja vahetama, siis ilmselt jään ikkagi HTC juurde.


Posted

in

by

Tags: