snow patrol

Mul on uus hobi – lume koristamine. Eelmisel nädalal maal olles oli vaja hoovi teha lumest puhtamaks. Tundus päris mõnus trenn värskes õhus. Siis tuli ka mõte, et ennetaks lagede läbi tilkumist ja lükkaks ka katuselt lume ära. See katuse koristamine võttis pool pühapäeva, kell 11 alustasin ja juba hämaraks hakkas kiskuma, kui sealt alla sain. Katuse pind ise oli üsna suur ja arvestades, et kordagi sel talvel polnud keegi katusel käinud, siis oli lume paksus ka täiesti arvestatav. Lõpus oli mul korduvalt mõte, et annaks alla ja jätkaks mõnel teisel päeval. Aga hambad ristis tegin lõpuni ära ja siis olid muidugi kõik kohad valusad ja külm oli ka. Et massaazi ja sauna polnud kohe võtta, siis leppisin soojas vannis ligunemisega. Päris hea hakkas alles mõni päev hiljem, kui juba trennis oli venitusharjutusi ka tehtud.

Täna tulin maale ära. Tuba oli külm. Mõtlesin, et hea mõte jälle katusel sooja teha, sest vahepeal oli uus lumi sadanud. Seekord sain tunniga valmis. Nüüd mõtlen hirmuga, mida ma tegema hakkan, kui talv läbi saab.

Seekord vedasin oma lumelaua ka maale kaasa. Kui ma ka põlvasse (ja ühtlasi Võrru) ei jõua see nädalavahetus, on mul maja ääres need katuselt lükatud hanged, kus ma harjutada saan:)


Muudest teemadest niipalju, et olen see nädal katsetanud wordpressi ja ma pean mainima, et mulle hakkab see järjest enam meeldima. Installimine on juba selge mul. 

Ja lõppu veel üks lugu, mille Grey Anatoomia soundtrackilt leidsin ja mida autos muudkui n-ö tagasi kerin. Ei ole temaatiline lugu, lihtsalt bändi nimi sobib postitusega:)