Sister of Night

Kui ikka eelmisel päeval 9-ni tööl olla, siis tuleb see kuidagi ju tasa teha. Näiteks väikese hilinemisega järgmisel päeval. Kusjuures täiesti kogemata. Tasub vaid kella kaheni raamatut lugeda, kui kõrvad muutuvad hommikuse äratuse suhtes kurdiks. Kuigi, mingi alateadvus pidi seda helinat kuulma, sest telefoni leidsin jälle padja pealt, omamata vähimatki mälestust sellest, kuidas ta sinna sai.

Igatahes, palju kergem on ärgata, kui uni ise ära läheb. Peab teinekordki proovima. 11 on täitsa paras kellaaeg tööpäeva alustamiseks.

****

Sain ka lõpuks hulga töid valmis ja nüüd siis on võimalik alles asuda selle suure projekti kallale, mis peab homme valmis saama. Edu mulle.

****

Ja nagu mulle tunnike tagasi mainiti, on täna Rockcafes vinge rokk-kontsert. Tundub üsna väärt põhjus veel üheks sissemagamiseks. Enamus tänastest bändidest on ju suured lemmikud mul. Samas, ega raamatulugemine kehvem põhjus* pole. See on just läinud kohutavalt huvitavaks. Nii, et võibolla mul polegi aega rokkida täna:)

LISA: haa-haa, saan ma jee asuda oma suure projetki kallale, kui lätlased jälle muudatusi soovivad. Neil pole iialgi selge, mida ja kuidas nad tahavad. Kõigepealt ütlevad nad, mis kujul miskit soovivad. Ja kui nad selle saanud on, siis mõtlevad nad ümber. Ja nii on IGA KORD.

_______________________

* Pratchetti raamatuid võib kindlasti võrrelda vinge rokk-kontsertiga.


Posted

in

by

Tags: