Roadtrip

Nii, me läksime nüüd trippima.
A.-l oli plaan ärgata kell 5 hommikul ja kell 6 sõitma hakata. Mina, teades oma pakkimiskiirust ja hommikuste toimingute aega, laitsin selle plaani maha ja olin nõus ärkama kel 6. Aga no kuna ma kell 1 sain magama, siis kokkuvõttes ärkasime me hoopis kell 7 ja kell 10 saime lõpuks autosse:)
Nüüd siis teel Pärnu poole ja kasutan veel võimalust telefoni internetis käia.

Mina olen siis dj (hetkel valitud esimeseks plaadiks Supernaturali soundtrack) ja kaardilugeja. Load on mul küll, aga välismaal ma eriti sõita ei taha. Aga kui A. ikka väga ära väsib, peab ehk proovima. Kuigi tema auto on ka mulle võõras ja seda vähem ma juhtimist üle võtta tahan.

Plaan on meil muidugi üsna olematu. Me hakkasime paar kuud tagasi mõtlema, et lähme Kreekasse. Siis mõtlesime veel, et võibolla siiski Prantsusmaale või Itaaliasse. Ja kui ma nüüd õigesti aru saan, oleme me teel hoopis Horvaatiasse. Aga no tühja see sihtkoht, peaasi et on soe ja merd tahaks ka näha.

Eks siis tee peal loeme kaarti ja teeme jooksvalt plaane. Tänase seisuga on plaan kuskile Poolasse ööbima jääda.

Tegelt on kogu meie plaan nii viimasele minutile jäänud, eilseni ootasime ka igasugu shoppamistega ja minu pakkimise plaani lõi segamini ka see, et ühe saadetud cv peale tuli reedel proovitöö soov ja nii ma tegin seda siis kaks päeva – need tööd on alati mahukad ja aega antakse vähe.

Varsti j6uame Pärnusse. Kui wifit tee peale satub, eks siis saab veel märku endast anda. Aga rohkem loodan seekord vist pliiatsile ja paberile, mille siis pärast ümber saab trükkida.