Reede

Nädalavahetus möödus taas liiga kiiresti, nagu ikka.

Reedene üritus oli üldiselt äge, aga kahjuks ei kuulnud ma eriti, millest räägiti – kuuldavasti oli huvitav – aga kuna mul oli jälle jube palju vaja tööd teha, siis ei suutnud kuulamisele eriti keskenduda. Aga vähemalt afterpartyl sain juba 100% osaleda ja ega siis ennast tagasi ei hoidnud ka. Ja väga tore õhtu oli.
Hommikul oli küll väike kass peal, kui mõtlesin rahale, mis ma õhtul ära kulutasin alkoholi peale (tegin natuke välja ka mõnele – ma oskan ennast ikka jube lahkeks juua, samas mulle tehti ka välja, nii et mis seal ikka väga põdeda) ja mõeldes sellele, et see kuu on vaja teha autol ülevaatus ja see võib tuua ootamatult suuri kulutusi. Hea vähemalt, et osa asju sai juba eelmistel kuuldel ära remonditud.
Pidu ise sisaldas Drink baari, Nimetat ja traditsiooniliselt muidugi Valli baari. Viimaseks peatuseks jäi meil seekord Woodstock, kuhu ma ei olnud ikka väga ammu enam sattunud. Kuigi see koht ise pole enam see, mis varem, oli siiskui kuidagi kodune tunne seal olles. Ilmselt inimesed, kes seal käivad, on ikka samasugused, nagu mõned ajad tagasi. Nimetas sai natuke tantsida ka – ei meenugi, kus ja millal ma viimati väljas tantsinud olen.
Eks Bossile sai lahkumise puhul kingitud karikas. See leidis kohe kasutust ka õlleanumana:)

Ja terve selle aja vedasin ma oma rasket läpakat kaasa. Ja ma olin sel aastal esimest korda kontsakingadega väljas – tennised olin saatnud varem ühe autoga ära, sest ei viitsinud veel suurema koormaga õhtul ringi käia. Aga oi kui vaevaline oli kodutee. Takso võtmiseks elan ma kesklinnale liiga lähedal ja üldsegi meeldib mulle peale väljas käimist koju jalutada, lootuses, et jalutuskäik hommikust võimalikku halba enesetunnet veidi leevendab.
Seekord midagi hullu polnud, ainult väsimus. Vist oli hea mõte õllede ja mojiitode vahepeale juua tomatimahla ja hiljem ka vett. Jõudsin igatahes suheliselt plaanipäraselt laupäeval Türile.

Homme ootab jälle ees üks hullumeelne tööpäev – plaan, mis vajab täitmist, ei mahu kohe kindlasti 8 tunni sisse ära.