rebjata, davaitje shit druznam..

Hea mõte oli ära maale tulla. Märatsejad on juba minu kodutänavale kah jõudnud viimaste uudiste kohaselt. Ja meie “tubli” linnapea, kes suudaks ehk oma valijaid natukenegi taltsutada mõne sõnavõtuga, võtab vaid niipalju sõna, et osatada.. aga et midagi ära teeks olukorra parandamiseks – pole tema mure. Võõras linn, eksole. Võõras rahvas vist kah. Eestlased, ma mõtlen.
Täna oma auto peal kahte pasahunnikut nähes kahtlustasin ka juba tiblasid, kuigi ma tegelikult ei usu ju, et nad suudavad lindudega samasuguseid lärakaid tekitada. Aga rassism tõstab pead.. Ja venemaal muudkui agiteeritakse meetmeid kasutusele võtma. Neid ilmselgelt ei huvita, mis siin tegelikult toimub – neil on lihtsalt põhjust vaja. Ja see on siis see niinimetatud hauarüvetamine. Ometigi plaaniti väljakaevamisi teha vene vaatleja juuresolekul (nad keeldusid), lausa kiriku osalusel. Kus nad seda rüvetamist näevad? Ja kuidas nimetada sel juhul nende endi aktisooni Himkis, kus nad öö varjus ilma igasuguse teavitamiseta ja rahvaküsitluseta monumendid teisaldasid ja kopaga laipu kaevasid. Ja nad räägivad mõnitamisest. Jah, on küll mõnitamine. Aga eesti ja eestlaste mõnitamine nende endi riigis. Ainult, et see jäetakse mainimata. Võetakse ühest lausest pool ja teisest pool ja ongi jälle põhjust meetmeid rakendada. Karta on, et selle kõige näol on tegemist ühe pikalt planeeritud aktsiooniga eesti taas venemaa osariigiks muuta. Või kust neil videos nähtud vargavanjadel tuli mõte, et kõik on nende oma?
Ja et see on eesti siseasi, see kedagi ei huvita. Need, kes need taunivad välisriigid on, kas kardavad venemaad, või ei tea nad tegelikku olukorda ja ajalugu. Et tegelikult solvatakse siin praegu kõige rohkem eestlasi. Põhiline on, et käputäis venelasi oleksid siin meie riigis õnnelikud, suva, mis eestlaste hinges toimub. Nad on ju nii tasase meele ja aeglase mõtlemisega. Ei oska piisavalt agressiivselt kõigele sellele jamale vastata.
Üks väike laulev revolutsioon ehk oleks abiks.. A no mida sa vägivallatsejatega teed? Laulad neil kõrvad lukku või?
Mul on närv must.
Ja mis nad sinna Stockmanni veel ronisid? Hullud päevad on ju ammu läbi!