Pealkirja generaator ei tööta

Ei tasu nüüd ära ehmatada, otsisin blogile jälle uue kujunduse. See eelmine mulle siiski nii väga ei meeldinud. Et tegelikult see aastaid püsinud üks lihtne template oli väga hea, aga ma hakkasin tõesti tundma puudust laiemast sisust ja ka kahest lingiveerust.
Neid uusi kujundusi külge panna pole eriline probleem, küll aga on mul probleeme selle ilusamaks muutmisega. Mingil määral sain hakkama, aga mingid jamad jäid alles.. ja no IE-st ma üldse ei räägigi. Aga sellega ma oma pead küll vaevama ei hakka, enamus tuttavaid kasutab nagunii ammu juba firefoxi.


Nädalavahetusel sai õe sünnipäeva raames ka maal käidud. Veini joomisega sai taas algust tehtud ja pean tunnistama, et peale kolme nädalast pausi maitseb vein sama hästi kui enne. Ma ei tea, kas ma nüüd suudan normaalse inimese kombel veinitamised jätta nädalavahetusteks või nendeks hetkedeks, kui keegi külla tuleb. Üritan vähemalt neljapäevani vastu pidada, sest neljapäev tundus hea päev, et paar külalist kutsuda. Muidugi peamine eesmärk oli Videviku esimese osa vaatamine (mõned pole veel näinud ja mõned on nõus kordust vaatama:)), aga no minul on siis hea põhjus vein avada:)

Saabuvaks nädalavahetuseks on ka igasuguseid plaane tehtud – reedel üks üritus, laupäeval esiaglne plaan kuskile välja minna istuma ja siis kinno (ma olen vist veel üks viimaseid videviku fänne, kel pole veel uus film nähtud!), aga võib juhtuda, et vend ja vennanaine peavad laupäeval sünnipäeva (vennal täna õige päev, et paljud õnned talle!) ja pean hoopis põlvasse kihutama. See ei saa kerge olema, sest reedene üritus on üsna hilise algusega.

Oma Videviku esimese raamatu sain ka nüüd tagasi, aga kaks järgmist laenasin välja. Ja kes veel ei tea, siis 4.detsember on see päev, kui poodi jõuab ka neljas osa eesti keeles.


Täna hommikul, kui tööle läksin, ilmus üks paras punt teismelisi meie hoovi, enamusel suitsud hambus. Sai nende suunas jälle politseiähvardus lendu lastud ja öeldud, et nad ei ole piisavalt vanad, et suitsetada. Selle peale üks hõikas, et ta on 17 (mis minu teada pole kah veel legaalne suitsumehe vanus?) ja üks teine hõikas rõõmsalt, et aga tema ei suitseta.. noh, vähemalt kividega mind loopima ei hakatud:)
Aga üks jube suitsuurgas on see meie hoov küll. Seal ju hea kõrvaline koht ja palju see ütlemine neile tegelt korda lähebki. Ega nad ju praegu ei usu ka seda, et nad 10 aasta pärast näevad hullumoodi vaeva, et suitsetamist maha jätta..