Turbotigu


Näod unes

Mu ettenägemisvõime leidis jälle tõestust. Nimelt nägin täna unes üht inimest, kellega pole hästi ammu suhelnud ja täna kontakteerus ta muga msn-is. Ja selliseid unesid on ennegi olnud, et mõni unesnähtu järgmisel päeval end ilmutab päriselt. Tähele paned seda muidugi just siis, kui mõni suhteliselt kadunud inimene endast märku annab.
Aga tänases unenäos võtsin ma nii õigeid otsuseid vastu, vastavalt olukorrale. No uskumatu, kuidas ma ärkvel olles nii ei oska.

Comments

One response to “Näod unes”

  1. Autori päikesejänku avatar
    päikesejänku

    Appikene, mul hakkavad kohe käed seda lugedes värisema ja jooksen kiiruga R-kioskisse lotopiletit ostma lootuses, et sul ettenägemisvõime ka minu puhul kehtib 🙂