Ma siin alles kiitsin kõigile, kui ägeda mütsi ma jõulukingiks sain ja tõsiselt siiani arvan, et ullult äge müts on. Nüüd aga pole ma seda rohkem kandnud, kui korra kodus lund rookides. Eks siiani oli põhjuseks ikka liiga soe ilm, aga nüüd pooltõbisena vaatasin, et ta üldse mu punase ninaga kokku ei sobi. Ja siis ma hakkasin ette kujutama, kuidas vastu tulevad inimesed naerma hakkavad, kui ahvinäoga müts vastu jalutab.. Kusjuures mäele minnes paneksin ta südamerahuga pähe. Aga eks ta harjutamise asi on. Mul on ennegi see mütsi teema olnud. Mulle pole nimelt eluski mütsid sobinud. Aga kui ma olen ikka mõne ägeda mütsi leidnud omale, siis alguses samamoodi natuke põdenud (et liiga äge eks..), aga hiljem olen ära harjunud. Ma arvan, et ma hakkan täna seda ahvinägu harjutama, sest müts on kaasas ja õues on külm:) Pealegi, koju lähen ma siis, kui õues on juba pime:P