Morning Glory

Tänahommikune bussisõit oli väärt elamus. Nimelt soovis bussijuht peale Vabaduse Väljaku nimetamist kõigile ka head päeva. Sellist asja juba iga päev ei näe. Kas see on mingi teine Eesti, mida ma seni vaid vilksamisi näinud olen?
Igatahes väga positiivne algus päevale, mis juhtumisi satub olema 13 reede, minu lemmik:)
****
Loodetavasti suudan täna sama tubli olla, kui eile. Sest siis võib jälle jalad seinale visata ja puhata ja mängida🙂 Kuigi, horoskoobi kohaselt ei ole täna hea päev töötamiseks. See nimelt väidab, et ma olen täna veendunud, et raha ei tee mind õnnelikuks. No okei, kui nii, siis nii..

Comments

“Morning Glory” on saanud 2 vastust

  1. Molekul Avatar

    samas, jällegi, et mitte kohelda inimesi ebavõrdselt, onleks ju kena igas peatuses head soovida:)ma olen veel sõitnud rongiga, kus vedurijuht üliägedalt hüüdis peatuse nimesid. Ma kahjuks ei oska seda kirjeldada, see oli kirjeldamatult positiivne:)

  2. Sabake Avatar

    Kunagi trollis sõites kuulsin, kuidas trollijuht _iga_ peatuse nime kõrvale mingi ülivõrdelise omadussõna poetas (“nüüd tuleb maailma kõige rohelisem pirni peatus” etc.) ning vahetult enne peatumist kõigile väljujatele palju kordaminekuid soovis.Umbes neljanda peatuse pealt muutus suht õudsaks 😉