Little Drop of Poison

Jälle üks selline päev, kus tahaks lahkumisavalduse lauale visata siinse suhtumise pärast. Võid ju siin õhtuti kauem istuda ja vaeva näha selle nimel, et asjad õigeks ajaks valmis saaksid. Aga kui on vaja ühte vaba päeva, siis tehakse sellest nii suur probleem, et hakkab tunduma, et isegi homme (iseseisvuspäeval) pole mul tegelikult põhjust koju jääda. Nähakse vaid seda, kui sa hommikul hiljaks jääd, aga mitte seda, mitu tundi sa õhtul kauem tööl oled. Ja üks töö, mille alustamiseni pole veel jõudnud, on koguaeg pinnuks silmas, samas, kui ei märgata projekte, mis samal ajal valmis on saanud.
Nüüd öeldi mulle siis, et ma jään ühe päeva võlgu. Ja pean selle järele tegema ülemusele sobival ajal. Tea, kas ta pidas silmas mõnda nädalavahetust või hoopis näiteks mõnda püha. Mul on igatahes tahtmine kirjutada talle üks kuri kiri sel teemal. Ja mainida muuhulgas, et nüüdsest peale on kell viis kojuminek, iga päev. Ja ei huvita, kas mõnel tööl tähtaeg kukkumas.
Statistika näitab vist, et ma tahan vähemalt korra kuus (kui mitte rohkem) töökohta vahetada. Huvitav, kas täna oleks sobiv päev, et palka juurde küsida??


Posted

in

by

Tags: