Kummelitee

Üle pika aja käis eile mul kohe mitu külalist. Ja veel kahes vahetuses. Kui pakkusin kummeliteed, kostus külaliste poolt üllatus-rõõmuhõikeid, stiilis, oo, kummelitee..
Söömist muidugi ei tasuks ära unustada. Või kui unustada, siis selle unustamise meenumisel kohe viga parandada. Sest muidu võib juhtuda, et oma öisel toiduotsingul avastad, et äkitselt on silme eest must ja püüded leida voodit, kuhu end toetada, lõppevad hoopis põrandal. Sest voodini enam ei ulatu. Või lihtsalt ei leia seda üles. Selline uus ja huvitav kogemus, mida korrata eriti ei tahaks.
Aga muidu on tore, kui inimesed ikka tagasi tulevad. Ja hea on kuulda, et ka neil endil on hea meel tagasi olla.
Ja üks film sai jälle pooleldi vaadatud. Filmidega juhtub seda viimasel ajal tihti, et nad kuidagi lõpuni ei taha mängida. Või kui ehk tahaksid, siis me ei küsi neilt. Aga noh, järgmine kord siis jälle on mida vaadata. Filmi teist poolt näiteks.
Filmidest rääkides, nägin üks päev Team America reklaami. Nukufilm ja tegijad on South Park´i loojad. Tundus väga lahe igatahes. Ja siis veel on kinos jooksmas üks uus eesti lastekas, kus on tausta musana kasutatud ühte mu viimase aja lemmikbändi, teate küll, need kriminaalsed tüübid. Tundub, et see muusika levibki tuttavatelt tuttavatele. Keegi pole alguses midagi kuulnud ja siis kohe esimese kuulamise järel on kõik suured fännid:)