Külmetusravi jäätise ja gilmore’i tüdrukutega

Nädal hullu rassimist tööl ja salakaval kevadilm lisaks ja tulemuseks ongi väike külmetus, mis mind nüüd  nädalavahetuseks koduseinte vahele naelutas. Mis tegelikult polegi kõige hullem, mis juhtuda saab – nimelt saab niiviisi täiesti süümekavabalt vedeleda kodus ja vaadata 2 päeva järjest Gilmore’i tüdrukuid, mis parajasti ühest telekanalist nonstop käimas on. Kuna seda seriaali korduvalt juba nähtud on, siis rohkem on see mõnusaks taustamüraks. Nagu kuulaks raadiost seriaali ainult, et vahepeal jääb pilk ka telekale pidama.

Tervisega seoses jälle nädalalõpu trenniplaan läks pekki – õnneks sai vähemalt nädala alguses paar päeva spordiklubis käidud. Ja eile sai tegelikult kodus teha füüsilist tööd – nimelt revideerisin riidekappe ja viskasin hulga kapiruumi* raiskavaid riideid ja kotte ära. Päris võrdväärne see trenniga polnud, aga polnud ka lihtsalt paigal istumine. Ja lisaks triikisin hulga riideid ära, mis juba mõnda aega tiikimisjärjekorras olid ja see oli juba tõesti füüsiline pingutus.

Kolmapäeval ei suutnud ma trenni minna, sest peale väsitavat tööpäeva oli tõesti ainuke mõte – koju diivanile vedelema. Sama teema oli ka neljapäeval, kaalusin korra, kas kutsuda kolmapäevaklubi külla, aga otsustasin, et olen seltskonna jaoks ka liiga väsinud. Aga kui kolmapäevalubi ise helistas ja end külla pakkus, siis olin kohe nõus ja mõnusas seltskonnas ei tulnud väsimus enam meeldegi.

Reedene päev oli juba veidi rahulikum. Otsustasin peale tööd käia apteegis ja toidupoes, aga sattusin kogemata ka ühte riidepoodi. See käik osutus ootamatult edukaks ja saan lõpuks oma ribadeks kantud teksad ära visata. Olen lõpuks avastanud poe, kus müüakse pükse, mis esiteks mahuvad mulle jalga ja teiseks, ma ei pea neid lühemaks tegema.

Ja lõpuks meenus mulle ka, et külmetust tuleb ju jäätisega ravida ja tegin väikse poetiiru.

Ahjaa, eelmisse nädalasse mahtus veidi trolli mörinat ka. Nagu ma eeldasingi, siis trollidele lähevad mu kirjutised ja minu elu vägagi korda. Ilmselt sai see trolliliigi kirjeldus üsna tabav, et võttis trollil mörina lahti. Mörin ise oli muidugi sama mõttetu nagu kõik need varasemad korrad, mis muide said alguse juba aastal 2007. Mõistust pole trollidele antud, küll aga järjepidevust. Trollide näitel vist ongi tekkinud ütlus: loll aga järjekindel.

Ma tegelikult teen praegu ka üht loomkatset seoses trollidega. Kui lähikuudel tulemused selguvad, siis annan sellest ka teada.

* tegelikult mul riidekappi elamises pole ja seega on liigsest kraamist vabanemine igati teretulnud, kui mõned riiulid ja riidepuud selle käigus vabanevad.