kõrgemad jõud

Täna öösel kell viis ärkasin selle peale, et kuulsin kuidas lumetükke aknaraamile kukkus. Lisaks oli kuulda veel masina mürinat, kõrgemalt kostus veel kolistamist ja inimeste hääli. Piilusin siis  kardina vahelt õue ja nägin oma neljanda korruse akna taga redelit. Kõikus päris hoolega see redel, mina küll ei oleks tahtnud seal maa ja taeva vahel kõlkuda.
Olin sedasama redeliga masinat näinud öösel koju jalutades teisel pool meie hoonete kompleksi. Nii et aimasin, et nad on räästaaluse lumelõhkumisega lihtsalt nüüd siia jõudnud. Aga kolin oli päris võimas. Arvata on muidugi, et päevasel ajal sellise töö tegemine on liiga ohtlik, see tänav on pidevalt liikumist täis.

Peale seda ärkamist hakkasin nägema väga huvitavaid unenägusid. Nii huvitavaid, et ärkasin korduvalt üles ja suutsin täpselt sama koha pealt und edasi näha. Nägin unes, et käisin tulevikus ja nägin seal igasugu huvitavaid asju, mida ma avalikustama ei hakka. Kahjuks ei saa ma muidugi seda und ettekuulutusena võtta, sest see meenutas kangesti üht osa seriaalist, mida ma hiljuti vaatasin.