Kõrgem matemaatika

Vahepeal on igasuguseid asju jälle toimunud, aga ma pole üldse kirjutamislainel olnud. Õigemini mul on siin päris mitu alustatud postitust sahtlisse jäänud, lihtsalt pole osanud midagi öelda, isegi kohusetundest mitte. No see väike pohmellipostitus ilmus hiljuti, aga kuna see mainekujundajana mulle head vist ei tee, tuleb kiirelt ikka midagi peale kirjutada:)

Niisiis, kõige uuemad uudised on sellised, et tööasjadega on jälle kahtlased lood. Ma ei hakka täpsustama, aga üht teist vist hakkab muutuma selles vallas. Ma ei tea veel ainult, mis täpselt ja kuidas sellesse suhtuda. Praegu on vaja mõned otsused teha ja siis vaadata, kuidas asjad kujunevad. Aga noh, otsustamine teatavasti pole mu tugevaim külg.

Töö osas võiks veel mainida, et nii mõnelgi päeval olen puudust tundnud poksikotist. Üks tüüp suudab mind ikka väga närvi ajada oma vaidlemise vajadusega. Tavaliselt ma lihtsalt ütlen lõpuks, et mul pole aega vaielda ja panen kõrvaklapid pähe. Aga jube keeruline on tööasju arutada nii, kui iga kord lõppeb asi vaidlemisega.
Ja ma tean, et ma ei kujuta seda asja ette endale, nii mõnigi kolleeg on kurtnud, et ei saa suheldud selle inimesega normaalselt.

Töö osas on positiivset ka. Nimelt on mul laual praegu üks joonistamisalus ja sellega on päris tore kätt harjutada. Juhuslikult on mul praegu üks tööülesanne ka, mis vajab selle aluse kasutamist, ainult et mu joonistamisoskus on roostes (eeldusel, et see kunagi üldse eksisteeris:P) ja hetkel veel mingeid ägedaid tulemusi pole.

Eraelust võib vist ka natuke kirjutada, sest seal on ka üht-teist toimunud. No näiteks kassidest pole ammu kirjutanud. Kassid on endiselt maal, aga ma kaalun tõsiselt, et toon ühe kassi linna. Ja noh, võite arvata siis, kas ma leidsin Valli baarist mehe, kellel on kasside vastu allergia – Murphy maivõi:)

Eelmisse nädalasse jäi mitu üritust. Ühe ürituse kordaminekust võis põgusalt lugeda eelmisest postitusest:P
Muidu see eelmise reede istumine küla peal oli väga lõbus. Mis seal nii naljakat oli, enam ei mäleta. Ilmselt sai tavapäraselt natuke laste kulul nalja teha. Ja enda kulul ka loomulikult.
Sain muuhulgas teada, et Rotermani tänaval on üks juustupood, kuhu peaks uudistama minema. Need proovitud juustud olid küll ülihead, ma eeldan, et juust ei põhjustanud seda, et mul sel õhtul halb hakkas. Pigem need veini kogused mängisid rolli. Pärast meenus veel, et ma ei olnud õhtul midagi söönud ja tühja kõhu peale joomine pole kunagi hea mõte olnud.
Järgmisel päeval käisime Türil õe juubelil (jeiii, õde sai 25! Nagu mina sain 23. Jälle:P) ja siis olin ma heameelega kaine autojuht. Tasus ikka eelmisel õhtul isu täis juua:P
Üritused ei ole sellega veel lõppenud. Aga uutest üritustest kirjutan siis, kui need on teoks saanud. Juhul, kui nad ikka saavad teoks ja kui kirjutamissoov mind vahepeal maha pole jälle jätnud.