klaasisepad*

Eile arvasin ma pool päeva millegipärast, et on neljapäev. Nii, et kõigi eelduste kohaselt peaks täna reede olema. Loodetavasti ma ikka taipan homme tööle tulla.
Aga eile oli ikka täiesti neljapäeva tunne (hommikune koosolek oleks küll pidanud selle eksiarvamuse hajutama). Mõned tunnid enne tööpäeva lõppu sai vesipiip käima pandud ja isegi miskised kanged joogid ära testitud. Ja siis oli aeg klaasi maalima minna.
See üritus kukkus väga lahe välja. Alguses ei olnud ideed just kiired tulema. Aga väike glögi ja hea seltskond panid mõtte liikuma:) Ühe minu klaasi peale sai klaas, mis on pudeli sees ja teine on lihtsalt lammas. Lammas sattus alguses klaasile jalad taeva poole (taevast pold küll siis veel joonistatud). Nimelt, pildi ülesriputamise augud jäid allapoole. Aga ma joonistasin siis ikkagi taeva lamba pea kohale. Ja puurisin uued augud. Nii, et tegelikult tuli tavaline lammas välja. Täna peaks need ka kätte saama.
Hilisemast koosistumisest hiilisin kõrvale. Jube väsimus oli ja tervis otsustas ka, kõigi proovitud kangete jookide kiuste, et jätaks mu nüüd maha. Nii ma nüüd lurisen siin. Joon Coldrexit ja loodan, et ta varsti tagasi tuleb.
______________________
*mulle meenus just, kuidas vanemad meile alati, kui keegi juhtus varjama vaadet telekale, ütlesid, et “ega sa klaasisepa poeg/tütar ei ole?”


Posted

in

by

Tags: