Kiisud sõitsid Türile..

Eilne maalemineku otsus tuli küll üsna kergelt. Kenasti väljapuhanuna on kergem võtta vastu otsuseid, mis sisaldavad muuhulgas ka kella kuuest ärkamist järgmisel päeval. Ning teadmine, et rongi pileti peale kuluva raha linna jäädes nagunii poes ära kulutan, välistas ka suuremad sisevaidlused raha teemal. Tibid olid ka mööda Eestit või Lätit (vist) laiali (just siis, kui mina linnas eks, tüüpiline:P) ja kassisõltuvus andis ka juba tugevalt tunda. Rohkem polegi otsustamiseks vaja. Ilm oli ka ilus ja pühapäeva toasveetmine tundus üsna mõttetu tegevus.

Türile jõudes oli ilm muidugi kole külmaks läinud. Rumal mina. Suutsin ikka endale sisendada, et oh kui kena soe ilm, nahkmantel on ideaalne. Tegelikult polegi mantlil miskit häda, kui sinna mõned soojad riided alla panna. Mida ma ka lõpuks tegin, kui õe juurde jõudsin ja talt mõned peatselt uue lapse saabumise puhul talle väikseks jäänud kampsunid laenasin.

Üritasin ka veidi nende “superkiiruse” saavutanud arvutit remontida. Iga liigutus võttis keskmiselt minuti või paar. Liiga masendav. Umbes kaks tundi pidasin vastu. Eks peab sinna mõne kannatlikuma inimese saatma, või terve päeva broneerima selleks.

Kassil oli igatahes hea meel, kui ma koju jõudsin.

****

Viimasel ajal olen saanud mitu e-maili, kus pakutakse mingeid võitusid loteriist, kus ma osalenud pole ning mul on tunne, et viimane e-mail sisaldas rahapesu pakkumist. Või mida peaks tähendama see, et 21 miljonist $-st 25 % saaksin omale kui luban selle (kogu?) summa endale arvele kanda.. ja kogu asi on konfidentsiaalne. Mis on minul pistmist mingi Lõuna-Aafrika transpordi- ja lennundusasutusega? No raha mulle muidugi meeldib, aga no silmad on mul rohelised mitte sinised ja blond ma ka enam pole, saage aru ükskord!