kes meie käike ajastab?

Ma ei tea, mis mängu seal üleval mängitakse (kuigi ka male võib olla väga ettearvamatu). Tundub, et kuskil istub keegi mingi puldi taga ja ajastab inimeste liikumistrajektoore stiilis, täna võiks see(1) ja see(2) kokku saada, aga selleks on vaja seda, et 1 ärkaks natuke planeeritust hiljem (no see pole probleem, seda teeb ta nagunii pidevalt). Aga et ikkagi jääb kaks minutit puudu, siis saadame ta teele näiteks ühe kunagise klassivenna(3), kellega tal jätkub juttu täpselt nii kauaks, et viimasel hetkel kohtuda selle teisega(2), kes tavaliselt käib seda teed 10 minutit varem.. Seega on kohtumine väga ettearvamatu ja 1 jaoks praktiliselt välistatud, mis oli ka põhjus, miks sai valitud just see trjajetktoor.

Nii juhtub siis, kui trammipiletit osta ei raatsi ja jalakäimine on vältimatu, kuigi samas ka ammune soov. Et kui muudmoodi iseloomu ei kasvata, siis finantsprobleemid aitavad.
Muu hulgas sain selgeks, et ignoreerimine pole ehk küll väga viisakas, eriti kui sulle kenasti naeratatakse, aga samas ma ei näe mingit vajadust tervitada inimest, kes on otsustanud minuga mitte mingit tegemist teha.


Posted

in

by

Tags: