Have You Met Miss Jones

Kauaplaanitud raske üleanne on nüüd täidetud. Sain korteri taarast tühjaks. Jippiiii!!

Seda oli rohkem, kui ma arvasin. Ja kõvasti rohkem, kui autojuhist abiline arvas.. isegi veidi piinlik hakkas.

Üldiselt kogu see ettevõtmine oli lõbus ja positiivne. Sellest kohe ka lähemalt. Aga kogu asja juures oli üks negatiivne (mis olenevalt vaatenurgast võib olla ka positiivne) intsident ka. Või kaks. Nimelt leidsin oma kujuteldava riidekapi sisemusest taara koti alt ühed väga nummid kingad, mille olemasolust teadmine oleks kevadel-suvel-sügisel vägagi marjaks ära kulunud (ja mina veel arvasin, et mul pole normaalseid kingi!!!). Ilmselt olen nad eelmisel aastal ostnud. Ja tõsiselt lahedad kingad on. Miks nad küll nii peidus olid:( miu miu.. Loo moraal siis selline, et tuleb taarat tihedamini viia, või ilusaid kingi nähtaval kohal hoida. Või hoopis mitte juua. Ok, selle viimasega ma tegelen. Täna küll mitte.. homme.

Ahjaa, üks pisinegatiivneasi ka.. aga see oli tõesti tühiasi, et kõiki pudeleid vastu ei võetud. Nad seal pisikeses poes olid üsna valivad ja noh, kastid said ka tegelt otsa.. Aga sõbrants hoiab neid seni pagasnikus, kuni uus taarapunkt teele jääb:)

Ja et kogu ettevõtmine tühipaljaks pudelite tassimise ürituseks ei jääks, otsustasime saadud raha eest kinno minna. No veidi pidime peale ka maksma.

Aga film oli super. Juba tükk aega olen tahtnud Bridget Jones´s Diary teist osa näha. Nüüd siis on nähtud ja ütleme nii, et, vaataks veel, kui saaks. Lahe, positiivne, lõbus, armas. Hakka või uskuma. Hmm, ja ma tean ühte inimest, kes selle filmi peale hetkel silda viskaks (tervitused Sisalikuneiule;)).

Oh, ja neljapäeval, kui tuleb arvetasumise aeg, siis ütlen, et raha pole, käisin kinos. Või peaks mõne parema vabanduse välja mõtlema?

Ja mis värk nende korteritega järsku on. Just siis, kui olen asunud lootust hellitama ühe kena kesklinna korteri suhtes, hakkavad muud pakkumised sellega konkureerima. Kus Te siis olite, kui Teid vaja oli!!!!

Mitte, et mul praegu hea meel poleks. Valik ju ikkagi. Aga kes mind vähegi tunneb, teab, et otsustamine üks minu nõrgimaid külgi on. Ilmselt peaksin ma pidevalt joonistama pluss-miinus tulpasid, mis aitaks mul endas selgusele jõuda.

Igatahes, meeldiv tõdeda, et hetkel on valikuid. Ühe korteriga pakutakse lausa meest teise tuppa:P Miks ma endiselt siin kallis korteris elan, arumaisaa..

Pean uurima siis välja, kus kassi pidada tohib. Pealegi, siis ei ole tibidel ka enam ütlemist, kui mind nädalavahetusel Tallinnas pole. Mul pole ju palju põhjuseid siit lahkuda. Kui üks neist siia toimetada, on endal ka kergem.


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Have You Met Miss Jones” on saanud 2 vastust

  1. Autori sisalik avatar

    Mnjah. Mina vist ei pooldaks kassi:) Kuigi enne mind seal elas küll kass. Must.

  2. Autori oliüks avatar

    Viimati, kui taarat sai viidud, ütles taaraputka onu, et kui te järgmisel aastal keldrit koristate, siis tulgu me ikka tema juurde 😛