F8

Ma olen ilmselgelt liiga vähe maganud või liiga palju töötanud. Või mõlemat. Täna suutsin ühe webi index faili ära kustutada. Ja ma ei mäleta seda hetke, et ma seda kustutanud oleksin. Plaanisin seda omale arvutisse kopeerida, et parandusi teha. Vist vedas, et tervet weebi ära ei kustutanud. Ühtegi bäkkappi mul pole, sest pole minu ajal tehtud töö. Miu-mäu. Nüüd tuleb siis oodata serveri haldajalt vastust, kas on võimalik fail taastada, või teisel juhul inglise keelne avaleht eesti keelde ümber tõlkida.
Pange jah mind nii lihtsaid töid tegema – väiksed teksti muudatused – sest mina olen ju html-i guru:P
Igatahes hakkasid kolleegid selle peale matusemuusikat ümisema:P

Õhtul kasiinosse bluffima. Ei kujuta ette, kas see näeb välja midagi sarnast, mis oli filmis “How to lose a guy in 10 days”, seal oli mängu nimeks bullshit. Ja põhiline oli osata märkide keelt. Aga reeglid selgitatakse kohapeal, eks siis paistab. Ainult, et hetkel pole üldse sellist tunnet, et viitsiks mingile üritusele õhtul minna. Peaks minema hoopis koju magama, et homme ikka kõik olulised failid alles jääksid.

Ja nagu sellest veel vähe oleks, postitasin ma selle sama asja hetk tagasi valesse blogisse:P Õnneks sai seekord delete õiges kohas tehtud.


Posted

in

by

Tags: