Daysleeper. vol2.

Nädalavahetusel kella kaheni magamine on ikka saadanast. No oli mul vaja eks. Mingit unemati taolist looma ometigi ei huvita ju, et mul vaja juba umbes 3 tunni pärast ärgata, ei-ei, siia silma pole enam liiva vaja – päeval sai juba magada küll.. Vot nii ma siis lugesin raamatut kella neljani. Ja üritasin uuesti magada. Nagu juuresolevalt pildilt [loe: blogilt] näha võib, ei õnnestunud.

Ma kujutan juba elavalt ette hommikut, kuidas ma suudan jalad juba üle voodiääre riputada, aga sellega asi ka piirdub. Ja siis kell 9 avastan, et tööl olemise asemel vedelen endiselt seal, kus kaks tundi tagasi.

Huvitav, kas kellelgi veel on kombeks panna äratuskell helisema pool tundi enne ettenähtud ärkamist, et see oleks nii öelda hoiatus, et kohe kohe.. ja siis peale järgmist äratust, mis on pool tundi hiljem, veel 10-20 minutit edasi magada. Et võtta veel viimast sest hommikusest unest. Sest hommikuti on see kõige parem.

****

Igatahes, mulle kuluks nüüd jälle* ära see Albus Dumbledore´i mõttesõel, millega liigsed ja hetkel ebaolulised mõtted peast välja saaks. Sest liigne mõtlemine on just see, mis mind alati unetuks teeb. Ja kui juba ühele probleemile lahendust otsid, siis tekib kohe karjakaupa uusi, mis samuti lahendust nõuavad. Ja kindlasti just siis, kui tegelikult on soov magama jääda.

Nii, uuele katsele…

_____________________

* mitte, et mul teda oleks varem olnud, aga ma olen sellest ka varem puudust tundnud.


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Daysleeper. vol2.” on saanud 2 vastust

  1. Autori Molekul avatar

    no ma arvan, et öösel kell neli ma jurmalasse ei roni, aga mõbned liftisõidud peaks teinekord ära proovima;)

  2. Autori sisalik avatar

    Ma panen alati vähemalt pool tundi enne kella äratama:) Üleliigse mõtlemise vastu aitab väsimus. Sport. Vesi. Trepist üles-alla käimine. Veepark. Riia. Jurmala.