crash..

No kenad naljad. Arvuti mõtleb, et paneks pildi tasku. Täiesti ette hoitamata. Huvitav, kas internet kärssas läbi või, et peale seda cräshi on internetil kiirus peaaegu et olematu.
Varsti cräshin ise kah. Mõnikord tundub tõesti, et kõik on sinu vastu. Eks need ülemised malemängurid korraldavad seda. Nagu täna ei õnnestunud mul praktiliselt mitte midagi teha, mida plaanisin. Kuigi, ma vist ise korraldasin seda rohkem.. aga kindlasti maletajad mõjutasid mind kuidagi.. Samas suutsin ma täna tublisti tööle keskenduda, viimasel ajal on mingi väsimus võimust võtnud, mõtlen rohkem sellele, et millal juba nädalavahetus tuleb, kui et millal mõne tööga ühele poole saaks.
Ja ülemõtlemist korraldavad nad ka kindlasti. Et, kuigi, praegu peaks olema aktuaalne teema “lähme sooja suve otsima”, siis mul on hoopis vajadus minna elu mõtet otsima. Ainult, et kuhu poole minema peaks? Ja kas ta üldse olemas on?
Ma lähen parem magama..

Ahjaa, nende italiaanodega inglishit rääkida on endiselt huvitav. Ajas naerama küll, kui tüüp üritas öelda, et ta kasvatas habeme, aga tegelikkuses ütleb, et tal on karu. Ja pärast rääkis hoopis õllest.. saa nüüd aru siis. Ja muidugi ei unustanud ta lisamata, et kui ta oma “õlle” ära ajab, siis me abiellume.. jee right..


Posted

in

by

Tags: