Lootsin, et varane ärkamine säästab mind veidi kõige hullemast, aga ei. Kui ma stockmanni jõudsin (u 8.20) olid hullude hordid juba liikvel. Võtsin järjekorra numbri. Ootasin 2 tundi ja 20 minutit ja tuligi minu kord! Sain oma toimingud viie minutiga tehtud. Ei saa aru, mida mõned tädikesed-onukesed seal pool tundi asjatasid. Võimalik, et hakkasid alles toolile istudes mõtlema, et kuhu üldse lennata võiks.
Igatahes, minul on piletid käes:) Väike sünnipäevakink siis iseendale. Mis tähendab aga, et pidu ei tule sest nüüd on pankrott.
Comments
One response to “Ära tõin!”
Juhuu!