animeeritud kiff

Endalegi ootamatult sattusin täna ühte spordiklubisse jõulupeole. Päris kontvõõras polnud, olen seal klubis kunagi sulkat mängimas käinud. Ja üldse, see pidu oli kutsetega, ja kaaslastega, seega ma olin üks kaaslastest. L´dorado oli ka kohal, seega oli selline rõõmsamat sorti pidu. Aga sporlaste seltskond üldises mõttes ei istunud mulle. Liiga sportlased ehk. Või mine tea, minu meelest teema “ladina-ameerika” oli kah mõnel mööda pandud. Ega see, kui vaatad päevast päeva mehhiko seriaale, ei tähenda, et peategelane alati moejoont järgib. Igatahes, mõni kleit oli küll teema eesti ja aasta 85. Aga mis ütleja mina olen, mina ei järginud mingit teemat. Kui peost teatatkse umbes 1.5 tundi ette, siis ei olegi palju valikut. Üks neljakümnedates tibi käis auhinnamängus vist oma kolm korda. Ruadselt tegi sohki. Minu kätte ei sattunud pääs osalemisse pea kordagi, nii et üsna vähetõenäoline on, et üks inimene kolm korda järjest õigel ajal selle enda kätte sai. Aga savi, auhinnad olid jamad. Ja õhupalli ei oleks ma nagunii olnud nõus lõhki puhuma. Veider, et kõik mängu pääsnud seda tegid.
Vahepeal käisin veel baarmane ahistamas. Oma kolme siidri/õlle kupongi asemele sain niigi 5 tükki, aga mu klaasi täideti niisamagi pidevalt. Tasub ikka uurida, miks baarmanil tühi ja nukker pilk:)
Õhtu jätkus Amigos. Ei mäletagi viimast korda, mil seal sai käidud. Kahtlustan, et viimati oli seal Genialistide kontsert ja elu oli veel ilus.
Noh, amigos on kõik vanaviisi – üks väga lühike ja paks ja kole mees kiskus endal riideid seljast ja arvas, et on “very sexy”, aga tegelikult oli see vaatepilt üks koledamaid, mis ma näinud olen. Aga põhiline, et tibisid tema ümber jagus, seega, mis see minu asi üldse on, kus keegi oma riideid eemaldab. Kuigi, ma isegi mõtlesin oksendamise peale.
Miski bänd oli seal kah, aga minu jaoks tundmatu. Ja mingil hetkel tuvastasin kellaaja, ja üritasin endale ka selgeks teha, et homme on tööpäev. Kuigi, ega väga ei huvita küll.
***
Eile saabus selgus ka personaalse lähenemise teemasse. Oh mind, ütleks ma. Mida kõike ma purjusena ei tee ja ei luba. Kainena olen ma ikka meeletult igav. Nagu eelmine sissekanne väitis: mõnikord olen ma animeeritud. Teadagi. Ma olin tol päeval vägagi animeeritud.


Posted

in

by

Tags: