Aiamaa 2 nädalat hiljem

20140508_175232Nagu näha, saab varsti salatit süüa 🙂
Enamus mu taimedest on ilusti kasvama läinud, ainult mõned on veidi tagashoidlikumad. Samas ma olen siiani peamiselt basiilikut kasvatanud ja tean, et see soovib palju vett. Võib-olla teised nii palju ei taha ja on nüüd liigsest veest kurnatud.
Aga tühja sellega, alati saab uuesti proovida ja nagunii suve jooksul jõuan veel need basiilikud ka ära retsida või janusse jätta ja siis on taas uuesti vaja alustada.

Vot selline igav aknalaua teema jälle.

Ahjaa, üks töövestlus oli ka täna. Ei oska suurt midagi arvata sellest, eks aeg näitab, kas mind tahetakse sinna või mitte. Üks potentsiaalne tööpakkumine on veel õhus, loodan ka sinna vestlusele saada. Korraks on jälle nagu väike lootus tekkinud, et äkki mind ikka ei sunnita Selverisse kassapidajaks minema 😀
Aga ma olen juba ühtteist välja mõelnud, mida oma konsultandile ütlema peaksin ja lisaks muidugi on plaanis ka kirjutada avaldus konsultandi vahetamiseks (juhul, kui ikka endiselt seda töötukassat külastama peab) ja avaldusse on soovitatud kirjutada ka põhjused. Neid põhjuseid ma jagan heameelega selle tädi ülemustega.