Turbotigu


Eilseks oli päris mitme inimesega kokku lepitud, et saame kokku. Ühega neist pole vist mitu kuud kohtunud ja ega ta eriti tihti viitsi end välja ajada. Ja nüüd siis mina vedasin kõiki neid alt. Vähemalt ei ole mul see üldiselt kombeks, seega vast antakse andeks. Lasen emal kirjutada tõendi, et puudus tervislikel põhjustel:)

Kodusistumine tüütas nii ära, et täna hommikul kujutasin väga selgelt ette, et olen terve. No tarbin veel natuke aega köhasiirupit ja nohurohtu, sest päris tervelt mu nina ja kurk end veel ei tunne. Küll aga julgesin täna tööl natuke shampust maitsta (kuni meenus, et õhtul tuleb ju sõitma minna) ja lisaks võtsin õhtusesse plaani sulgpalli. Lihtsalt avanes täna võimalus, ja iial või teada, millal järgmine kord saabub, seega seda võimalust ma mingi tühise nohu pärast küll käest ei lase. Ja pealegi saan ma kaotuse korral kõik nohu süüks ajada:P Ei mäletagi, mis aastal ma viimati harjutasin. Seega kaotamise võimalus on üsna suur. Rääkimata sellest, et vastasmängijateks on üsna heas vormis meesterahvad.

Õhtul loodetavasti jõuan veel ka maale sõita ja homme on plaan Lõunaosariike külastada.