Eile sai külastatud lõuna osariike. Muuhulgas sain oma auto lõpuks kinni makstud. Dokumendid üritan järgmisel nädalavahetusel enda nimele teha. Ja siis võib vist küll tähistada. Lubasin ju siis kõigile välja teha, kui auto ära ostan:) Ja see teine põhjus on ka ju täitsa põhjus, kuigi selle tulemus alles järgmisel kuul käegakatsutav on.
Mölakad, ütlen ma nende idiootide kohta, kes meie värva ette oma imemasinaid pargivad (eesmärgiks vist reklaami paigaldus) ja väravast sissesõitu takistavad. Veel suuremad mölakad on need, kes selle värava ära on lõhkunud. Oma koju ei pääse noh. Naabritel kahjuks ka pulti polnud. Pidin siis naabervärava taga natuke passima. Leidsingi lõpuks mingid tibid, kes olid nõus värava avama. Ajas ikka närvi küll, sest mingil hetkel tundus mulle, et ma jäängi linna peale tiirutama. Ma õnneks ei sõida vähemalt iga päev, ei tea mis need teevad, kes pidevalt sisse-väljapääsu vajavad. Ilgem süsteem ikka küll. Niigi tüütu, et korteri peale üks pult ja siis muudkui jooksuta teineteist. Oehh.. Hea, et külmkapis õlut on. Saigi haigena nädal aega järjest kaine oldud. Aitab küll.