Turbotigu


Kas ma tõesti karistuseks suure taskuräti paki ostmise eest sain omale hullu nohu. Siiani olin hädas jubeda köhaga ja kinnise ninaga (eriti hommikuti), aga see, mis nüüd kallal on, see kestab ju raudselt veel nädala. Eks muidugi, vaheldust on ka vaja, aga köha ei ole ju kuskile läinud. Täna otsustasin, et proovin kurku ravida tee ja jägermeistriga. Hiljem sünnipäeval sai jägermeister asendatud rummiga. Aga tulemuseks on siiani vaid nohu olnud. Enne minekut seda sellisel kujul polnud. Vist oli halb mõte üldse minna, aga ma tundsin ennast päeval täitsa hästi ju. Ja mind on tegelikult ennast ka ära tüüdanud see tervisetuse teemal halamine, aga võtab ju halama, kui juba nädal aega on tervis ära olnud ja nüüd ähvardab veel edasi kesta. Tegelt ma olen ikka ise süüdi, et ei ravinud korralikult. Aga ma ei viitsinud, ma olen harjunud olema keskmiselt 2-3 päeva tõbine, ei oodanud, et nüüd nii kaua võib minna.
Internet on ka viimasel ajal sigaaeglane. Nutt ja hala..