Terviseteemalist hala mul jagub.. Ma ei ole ikka veel päris terveks saanud. Sellised tavalised külmetusnähud on enam-vähem kadunud, aga nüüd on välja ilmunud mingi allergia sarnane köha. See ilmub täiesit ootamatult ja tekitab alati lämbumise tunde ja siis sellel köhimisel lõppu ei paista. Paar korda olen abi saanud taruvaigust, ja veel mõjub värske õhu kätte pääsemine. Olen ka täheldanud, et see tekib kõige tõenäolisemalt kuskil poes olles. Järelikult ei talu ma poeõhku. Samas, täna on see pidevalt mind ka tööl kiusanud. Ja ükspäev trammis ka. Ilmselt on mul lihtsalt värske õhu puudus.
Ja mul on täna õhtul veel jõuluüritus ja homme oli plaan poodi minna. Karta on muidugi, et poed on homme-ülehomme hullarite sarnased. Aga vaja on minna.
Ja kuna mul on teest ikka täiesti kõrini, siis tegin praegu omale ühe kohvi. Viimati jõin kohvi vist 2 nädalat tagasi. Ega väga ei tundnudki puudust, mis on üllatav. Et päeva pealt on võimalik loobuda, kui seni oli päeva norm 3-4 mõnikord ka rohkem tassi kohvi. Ju ma siis pole sõltuvuses:)
***
Otsustasin, et homme autoga tööle ei lähe nagu ma muidu reedeti olen teinud enne maale minekut. Mul läheks hommikul väga kiireks asjade pakkimise- ja autosse tassimisega. Kingid on küll pakitud, aga ma pean kaasa vedama igasugu muud trääni, alates kõikvõimalikust suusavarustusest (ei tohi unustada plaskut, et mäe peal sooja saaks teha), mis mul õnnestub leida ja kingid ja üldse, kõik vajalik eluks maal nädal aega (või lausa 10 päeva! 10 vaba päeva, noh! täitsa uskumatu, nagu puhkus:)). Või noh, kui maal – Türi, Tartu ja Põlva on vist veel linna staatuses:) Ei ole see mingi lihtneelu.