Päeval näidati meile aknast öösel maha põlenud hoonest tulevat valget tossu. Nüüd aga, mõned hetked tagasi, avanes meie tööjuure aknast fantastiline vaade – terve taevas oli puna-kollase kirju – nagu oleks veel üks suur põleng lahti pääsenud. Superilus, ma ütlen. Kõik tormasid aknale vaatama ja ahhetasid:)
Üks kolleeg tegi pilti ka. Läbi akna küll see põlengu efekt nii hästi peale ei jäänud (ja tal alles suht värske aparaat kah, alles õpib teda tundma), aga üks pilt oli niisamagi lahe. Kohe näha, et maakera on ümmargune:)