Turbotigu


Seda oligi arvata.. ma nägin täna ikka päris vastikut und ja ärkasin lisaks peavaluga. Rääkima ma sellest ei hakka, ma püüan selle parem unustada.
Aga täna vist oligi mingi veidrate undede öö, kolleegid alustasid ka hommikut oma imelike ja jubedate unede kirjeldamisega.
Kusjuures eile nägin ka mingit jaburat und, see pold küll midagi õudset nagu täna, aga see uni ei tahtnud üldse ära lõppeda. Mulle vähemalt tundus, et ma üritasin pidevalt sellest ärgata, aga ei õnnestunud..