Turbotigu


Tundub, et mu peavalu hakkab tagasi tulema. Ma ju ometigi andsin talle tableti hommikul ja hiljem toitsin veel kohvi ja mahlaga. Aga tundub, et olen immuunseks muutunud igasugu nõrgemate tablettide vastu. Hea asi on see, et mul ei valuta pea nii tihti enam nagu vanasti. Nii, et vahel harva võib ju mõne kangema tabla alla neelata peaasi, et piinlema ei peaks.
Nii ei saa ju tööd ka teha, sest peavalu mõjub silmadele ka.
Köharohust olen vist ka sõltuvusse sattunud tänu sellele pikaks veninud köhale. Muidu nagu kõik korras, aga aegajalt ilmub selline väike köha, mis enne järele ei jää, kui köhasiirupit antakse.

Oh seda häda ja viletsust, ma hakkan ilmselt vanaks jääma, kui mul neid terviseteemalisi postitusi nii tihti tekib. Aga samas, mu immuunsussüsteem on alati nõrgavõitu olnud. Peaks rohkem vitamiinidele panustama, ja mitte ainult sellele õlle sees olevale b-vitamiinile..