Turbotigu


Vaatasin õue – jälle sajab laia lund:) Homme on autojuhtidel jälle paanika, nagu näeksid esimest korda elus lund. Hämmastav, kuidas aasta jooksul kõik ununeb..
Hea uudis on see, et võibolla on siis teatud seltskonnal nädalalõpus asja lõuna-eestisse. Eesti mäed pole küll mäed võrreldes Alpidega, aga lumi on hetkel olulisem.
Ja pagana ilus on see veel lörtsimata ja mudaseks sõitmata lumi.. jää või akna peale ööd veetma:)