Eile poole öö ajal tööd lõpetades oli ikka jube väss ja läksingi kohe magama. Aga magama ei jäänud vist mitu tundi ja kui ükskord jäin, siis ärkasin pidevalt üles hommikuni välja. Ja oli selline tunne, et ju see oli see mure auto pärast. Teadlikult ma küll sellele ei mõelnud, aga ju siis kuskil ajusopis mingi teema sellega seoses oli. Äkki tundsin puudust. Hea, et ma talle nime pole pannud, muidu oleks ehk veel hullem olnud.
Aga eks ma põdesin vist selle tõttu, et ma ise julge teistelt migeid väärtuslikke asju laenata, sest mul just laenatud asjadega kipub miskit juhtuma.
Aga poole ööni töötamine tasus end vähemalt selles mõttes ära, et täna sain üsna normaalsel ajal asjad valmis. Ja ilmselt sel nädalal enam sellist hullu rabelemist ei tule. Mis on hea, sest selline koormus väsitab üsna ruttu ära.
Üks haltuura, mis tegelikult ammu üle antud (põhjalik juhend muudatuste tegemiseks muuhulgas), üritab mind ka hulluks ajada. Uute inimeste tulemisega keerati miskit pekki ja nüüd muudkui pommitatakse mind e-mailidega. Suht segaselt seletati probleemi ja siis kord tahetakse, et ma teeks asja korda, et annavad mulle paroolid, siis ütlevad, et neil paroole polegi ja tulgu ma kohale ja õpetagu neid (ei tea kuidas ma küll ilma nende paroolideta vajalikele asjadele ligi saan..). Kui kirjutasin, et mul sel nädalal väga kiire, siis küsiti, et äkki ma saan neile kirja teel seletada, mis nad tegema peavad. Ei tea küll, kuidas mul selle jaoks rohkem aega peaks olema.. ja ma juba korra kirjutasin neile, et mul ei ole neid materjale enam alles. Ma ei tea isegi, kuidas ja kas miskit taastada saab, sest ma ei tea ju, mida nad kustutasid, veel vähem oskan ma neile seletada, kuidas nad ise seda teha saaksid. Eks peab neile mõnel õhtul ühe külastuse tegema, ega mind muidu vist rahule jäeta.
Ja nädal on juba seal maal, et peaks vist hakama nädalalõpu plaane tegema. Näiteks mäele mineku plaane. Anyone?:)