Täna käis üks sõber külas. Uskumatult kasulik külaskäik oli mõlemale. Ja ma ei alusta üldse tähtsuse järjekorrast, aga:
1)ma sain omale mõned uued filmid – nüüd on jälle, mille saatel oma nädalavahetusi mööda saata, kui mäe peale ei peaks sattuma.
2)mu tuba sai taaravabaks. See üks suur kilekott tundus jube raske ettevõtmine enda jaoks. Aga piisab vaid ühest meesterahvast, et sellest murest üle saada. Ja selle olukorra säilitamiseks peaksin ma vist mõneks ajaks kodus joomise maha jätma.
3)enne oli mul laes kaks pirni, mis keeldusid pesast välja tulemast. Nüüd on pesast mitte väljatulejaid järgi üks. Ja see teine, kes välja tuli, osutus hoopis töötavaks pirniks ja läks pessa tagasi. Mul on nüüd toas valge:) Oleksin küll eelistanud teist lampi põlevat, aga asi seegi. Vähemalt ei sõltu ma nüüd sellest ainsamast hädisest kohtvalgustist, mille läbipõlemisel oleks mind pimedusega löödud.
Sõber tuligi siia vist üldse omakasu pärast:) Ma nimelt lubasin talle kunagi miskiseid plaate kirjutada ja tal vist oli aega kah üle. Ma esiti arvasin, et ta tuleb oma koolitöö pärast, aga seda teemat ei puudutatudki. Vaatasime hoopis eesti filmiklassikat “Agu Sihvka annab aru” ja kirjutasime muusikat ja filme plaatidele. Ja mis seal salata, õlut jõime kah. A need pudelid sai talle õnneks kaasa antud:)
***
Tööst kah. Miski asi täna näris mind vist. Kusjuures ma ei ole põhjuses kindel. See võis olla nähtud unenägu või see, et mul ei lastud rahulikult haltuuraga tegeleda. Aga võibolla lihtsalt asi selles, et töised ülesanded tundusid täna hästi mõttetud, aga ma ei viitsinud vaielda ja mida üks skorpion ikka paremini oskab, kui salvata. Muidugi, meie seltskonda arvestades oli asjade loogiline käik, et lõpuks me kõik koos irvitasime selle üle. Mul on ikka jubedalt vedanud, keegi teine mind vist välja ei kannataks ja mina äkki kedagi teist ka mitte..
Muidugi, haltuura, mis mul hetkel käsil on, nõuab ka jube palju tööd ja vaeva. Kui ma selle enda kaela võtsin, ei osanud aimata, et asi nii hull on. Aga nüüd on juba sportlik huvi sellest jagu saada. Ja ütleks, et iga päev on mõni edusamm tehtud. Ja tean, et homme ootavad mind jälle uued katsumused ja praegu pole ma isegi poole peal oma pusimisega. Lihtsalt kohutavalt hea kokkusattumus, et praegu tööl palju teha pole. Muidu ma jääksin vist aja ja energia hätta.