Turbotigu


Täna lasi kolmas meie korruse m-klubi liige (me seal neljakesi nimelt kõik algame m-tähega) ülevalt jalga. Aga ta ei kolinud vähemalt alla korrusele vaid läks koju end ravima:) Ehk siis ma olin täiesti üksi ja mul polnud isegi ühtegi tööd teha. Haltuurasid ka mitte. Igav noh, ei ole, kelle kallal ilkuda kah, onju:)
***
Pettusin täna taas meie puuvilja valikus. Kui ikka korra oled neid itaalia puuvilju saanud, ega siis meil pakutav tundub ikka täitsa saast. Täna tundusid need oranzid melonid isuäratavad. Sain selliseid itaalias ja need olid ullult head. Aga see, mis ma poest ära tõin, oli veel maitsetum, kui meie poes müüdavad kollased. Okei, ega vist praegu pole hooaeg kah ju, aga ikkagi. Miks nad siis head välja peavad nägema!!
***
Homme on mul viimane päev kohustuslikus korras oma vana telefoni operaatori juures olla. Täna käisin juba numbri üleviimisvolitust tegemas teises firmas, sest mul oli viimaste sündmustega ja minu jaoks puuduliku teenusega seoeses ikka nii kõrini sellest praegusest. Sellega saab siis eesti operaatoritele põmst ring peale tehtud, kui muidugi viimane tulija Bravocom välja arvata. Seda ma ei plaani katsetada. Kusjuures tuli mõte, et ma pole nii ammu omale asju ostnud, et ostan siis juba soodsa hinnaga uue telefoni kah. Ja siis ikka vinge telefoni ja punast värvi:) Järgmisel nädalal saan kätte oma 3G telefoni. Ma kohe ei tea, mis ma kõik sellega peale hakkan:)


Posted

in

by

Tags: