Jube kiusatus oli küll täna ka lõuna poole sõita, kui kuulsin, et mõned sõbrad minemas on, aga kuna ma siiski vist sel kuul vaid ühe korra saan endale mäele minekut lubada (osta veel telefone eks), siis otsustasin, et ma pigem veel ootan natuke, et nohust ja köhast päris lahti saaks, muidu võibolla läheb asi jälle hullemaks – teadagi ju millega minu lõuna-eestis käigud lõppevad. Ja pealegi veedaksin ma siis pool mäe peal oldud ajast nina nuuskamisele.
Järgmisel nädalal on küll üks pisike sugulane 2 aastaseks saamas (juba!!), aga kuna reede lühem päev ja see ka õige päev, siis äkki õnnestubki reedel sünnipäeval käia ja laupäeval mäele sõita.
***
Ema helistas täna ja lasi mulle kassi nurrumist telefonist:) Ma olen ennegi oma kassiga telefonitsi rääkinud, ta küll vastu ei räägi aga nurruma hakkab alati. Nägin teda täna just unes ka. Ja veel kahte kassi. Väga veider sisu oli unenäol ja see kassi teema oli ka täielik absurd, liiga imelik, et sellest lähemalt rääkida.