Turbotigu


Hiljuti jõudis minuni Maailma Parim Klikkimise Mäng – http://www.clickclickclick.com/ Täna sattusin uuesti sinna ühe foorumi kaudu ja oh imet, eestlased on kõvad klikkijad:) Lausa viiendale kohale end klikkinud. Ja foorumis ilmselt võeti asja tõsiselt ja asuti neljandat kohta püüdma. Kahtlustan, et teised maad asusid seda võidjooksu nähes kah hoolega klikkima, sest lehekülg on nüüd maas:) Tea, kas sellest ka olümpia ala võiks saada? Eestlaste võistlushing ja internetistatus oleks üsna heaks eelduseks esikohale.

UPDATE: pool tundi hiljem on seis kardinaalselt muutunud. Soomlased olid alguses neljandad ja on asja tõsiselt käsile võtnud. Ilmselt ei kavatse nad eestlastele kaotada. Ja noh, ameeriklased ilmselt varsti ärkavad..