Nagu ikka, oma rumalus maksab kätte. Ehk siis nüüd pean hambaarstile viima nii neli korda suurema summa, kui ma kartsin ja ega see tänane protseduur kah just mõnus ei olnud. Arst oli küll tore ja isegi vabandas, et teeb mulle süsti tehes natuke haiget. Hambaravi hüvitis on selliste summade juures küll täielik mõnitamine. Ma pole kunagi viitsinud seda paberimajandust ajada, sest kui ma viin arstile 17000 raha ja saan sealt 150 tagasi, siis see ajab ainult naerma.
Nüüd olen valuvaigistite ja antibiotsi peal. Rabarocki jätan vist vahele nüüd, sest õlletamine käib ju selle ürituse juurde ja mind paraku ei ole mõtet sel nädal isegi mitte parki kutsuda. Eelmisel aastal olin küll teisel Rabarocki päeval täiesti kaine, kuna hommik saabus maailma jubedaima pohmelliga ja lisaks läksin ma sinna järgmisel päeval enda autoga. Aga piletiraha nüüd ka nagunii pole. Puhkuseplaane pole vist ka mõtet teha.. oh seda rõõmu..