See suurte piltide edimine võtab ikka kole palju ressurssi ja seda minu arvutis praegu just üle ei ole. S.t on, aga mitte õiges kohas. Nii, et ma otsustasin nüüd kõige suurema, aga vajaliku programmi teisele kettale paigutada, sest jube tüütu on, kui pidevalt tuletatakse meelde, et mälu on vähe ja võibolla ma sooviksin seda natuke juurde tekitada. Sooviksin muidugi, aga pole enam, mille arvelt tekitada. Kõik ebavajalik juba on kustutatud. Nii ei saa ju tööd teha.
Eks mul tegelikult oli ammu juba plaan arvutis korda luua, eriti peale seda, kui jõuluvana mulle 500 gigase välise kõvaketta kinkis. Aga lihtsalt ei ole aega olnud selle suure töö ettevõtmiseks. Ja nüüd tuli siis vahele veel suurem töö, mida oleks palju lihtsam teha, kui mul need planeeritud ümberkorraldused tehtud oleksid. Eks siis tuleb kallist tööaega natuke näpistada ja natukene korraldada, et midagigi teha saaks. Muu jääb siis hilisemaks, kui jälle rahulikum on.
Aga muidu olen jah endiselt töine ja muutmata piltide hulka nähes ennustan, et vähemalt kolm päeva veel..