Your luck has been completely changed today

Aegajalt tuleb mulle ka meelde kontrollida oma orkuti õnne. Ega muidu ei meenuks, aga on paar tibinat, kes sellest tihti räägivad ja endi omi võrdlevad:)
Täna siis väidetavalt õnn pöördus. Ainult, et kuhupooe ja kelle kasuks? Kes seda oskab arvata, kas enne oli õnne või ei olnud. Kui teaks, siis teaks ka seda, mis suunas ta pöördus ja teaks võimalike õnnetuste tarvis näiteks vaimu valmis seada. Või teisel juhul tuleb hoopis õnn tuppa kutsuda.
Peaks vist lotot mängima, siis oleks kohe pilt selge. Muidugi võib veel olla, et see õnn pöörduski vastavalt teemale, kui enne vedas kaardimängus, siis täna mitte. Ja kui armastuses enne ei vedanud, siis täna võiks ju ometi vedada. Reedel sain ka ühe tööalase hea uudise, aga see ei olnud vist päriselt õnnega seotud. Sest seal ei olnud tegu loteriiga vaid mitu inimest panid pead kokku ja otsustasid, et minu töö on parim. Napilt küll, aga siiski:)
Ja kaua see õnne pöördumine kestab, oleks ka huvitav teada.
***
Mõtlesin, et kodus on hea nädalavahetusel kassiteraapiaga katkist hinge parandada, aga eriti ei õnnestunud. Kassid olid tasemel nagu alati, kui ma katkisena koju saabun. Üks istub mul nagunii koguaeg süles ja magab kaisus, aga teine käis ka tihti end paitada laskmas. Lisaks said nad seekord omavahel ülihästi läbi. Aga see eest õhkkond inimeste vahel oli vaenulik ja aegajalt lihtsalt oleksin tahtnud ennast välja lülitada ja mitte kuulda. Lisaks jubedatele vaidlustele, kurtsid vaidluse osapooled kordamööda mulle, kui rumal ikka teine on. See ainult süvendas tühjust hinges ja kõik ümbritsev hakkas rõhuma. Täiesti tulemuseta jäid ka minu katsed neid vaidluseid lõpetada. Võibolla oleks pidanud katsetama neile vee kaela kallamist nagu kaklevate koerte puhul kombeks teha on.

Aga hoolimata äsja tekkinud talvelembusest on siiski päris mõnus, kui õhtul kell 8 on väljas valge. Ja päike on kah mõnus. Ainult ärkamine oli hommikul raske. Tavaliselt ma kuulen kõrvaltoa äratust ja toimetamisi, täna ei kuulnud mitte midagi. Ja kui ma tavaliselt enda telefonil kuulen esimesed helid ära, siis täna oli ta mitu sekundit juba häält teinud, enne kui kuulsin. Aga pool kolm ei ole kah vist päris õige magamamineku aeg.