ütle üks ilus krõbe vandesõna..

Huvitav, mida selle all nüüd siis mõeldi, et energiajook? Jook, mis võtab su energia endale? Sest tunne on küll selline, et kuhu mu energia kadus!? Vähemalt maitses heaste. Mitte nii, nagu need rõveda maitsega joogid, mida vist viinaga segatakse. Võimalik, et palavusel on selles energiakriisis ka oma osa mängida. Kui ikka pole õhku, mida hingata, siis jäädki uimaseks ja lõpuks leiad end laua taga magamas. Või leiavad ülemused sind laua taga magamas. Aga nende ülesanne oleks siiski kontorit piisaval hulgal hapnikuga varustada. Isegi arvuti on täna palju aeglasem, kui tavaliselt. Mulle tundub, et ta üritab mulle mingit käkki keerata. Peaks vist tihedamini save nuppu vajutama.
****
Mul on kole kiusatus minna täna raamatupoodi ja osa oma puhkuserahast sinna jätta. Nimelt oli Varraku poes eile vähemalt 5 Pratchetti raamatut soodushinnaga ja mul neist vist ühtegi endal pole. Kuigi loetud olid kõik, peale ühe. Aga ma pean vist kuidagi endast võitu saama ja sealt eemale hoidma.
****
Eilsel röövsünnipäeval jõudsime järeldusele, et üks krõbe vandesõna on craker. Juustumassi [loe: kaloripommi] sisse kastetuna olid need täitsa mõnusad veini kõrvale närida.


Posted

in

by

Tags: