teravatest elamustest vol2.

Seekord ei kirjuta ma sellest, kuidas mind jälle auto alla taheti ajada (sest seda ei ole nüüd mõnda aega üritatud ka) vaid hoopis sellest, mis sellest kahenädalatagusest juhtumist sai.
Nagu lubatud, kirjutasin sel teemal politseisse ja koheselt reageeriti ja lubati asja uurida. Nüüd sain siis ka vastuse. Natuke räägiti üldist liiklusjuttu:) ja siis selgitati, et kontrollimise käigus tehti kindlaks, et too foor ongi halvasti sätitud ja paljud taksojuhid sõidavadki punasega sealt läbi. Aga foori töökorraldus ei andvat siiski juhtidele õigust kergliiklejaid ohtu seada. Juhile ja firmale tehti ka hoiatus ja väike trahv ja lubati järgmine kord mitte nii leebe olla. Selle peale lubati taksofirmast, et järgmist korda ei tule. Tore kuulda:)
Positiivne uudis igatahes. Ja tore, et viitsitakse isegi selliste pisikeste probleemidega tegelda. Ilmselt juhtub ju selliseid asju pidevalt, aga palju neid kaebajaid on, on iseasi. Ise tahaks küll loota, et mõned, kes hoiatuse saavad, järgmisel korral veidi tähelepanelikumad on. Nii võib tasapisi isegi liikluskultuur paranema hakata.


Posted

in

by

Tags: