tele2 jõuluüllatused

Ma pole juba mitu aastat tele2 klient enam. Aegajalt oli mul nendega probleeme, kui veel klient olin ja minu kannatus katkes lõplikult siis, kui kord välismaal viibides väljahelistamise piirang peale pandi. Ilma ühegi hoiatuseta. Ja asi polnud maksmata arvetes, vaid nad ootasid mingit müstilist ettemaksu, kui oled rääkinud mingist teatud summast üle. Suht jabur värk ühesõnaga, oled kuskil itaalia pärapõrgus ja ei saa välja helistada ja ei tea ka, miks ei saa..  ja sellest mulle piisas, viisin oma numbri elisasse üle ja seni pole seda kahetsema pidanud.

Täna otsustasime, et teeme ka emale elisa liitumise, sest tele2 suutis jälle ebameeldivalt üllatada. Umbes nädal tagasi ema helistas tele2-e, et temale pole emaili peale arvet saadetud. Lubati järgmisel päeval saata, aga mida siiamaani pole, on arve. Mingi hetk siis tuli sms hoiatusega telefon kinni panna, kui arvet ei maksta. Pandigi kinni. Täna ma helistasin neile ise (ema ei saa ju välja helistada) ja küsisin, miks nad ei saada arvet ja oma vea tõttu telefoni kinni panevad. Väideti et arve on saadetud – tõesti, et postiljon kaotas emaili ära või? Samas, kui nädal tagasi ema ise helistas, siis öeldi, et mingi süsteemi viga oli ja tõesti pole saadetud. Siis lubatigi kohe saata – aga ei saadetud.
Noja selle kõne ajal muutusin juba üsna kurjaks, sest nad ei soostunud ka telefoni sisse lülitama ja soovitasid ühte ja teist numbrit kuhu ma veel helistada võin . Ma arvan, et kui ma kuskile veel helistan, siis tarbijakaitsesse hoopis. Lõpuks ütlesin, et me siis vahetame teenusepakkujat ja panin toru ära. Saan aru, et teenindaja pole süüdi, et tele2 suhtumine klientidesse selline on. Aga ta ei olnud ka üldse abivalmis vaid pigem ülbe. Justkui neil oleks õigus. Igatahes üks klient saab neil peatselt vähem olema.

—-
Lisa:  et asi oleks aus eks, pean mainima, et nad siiski olid arve saatnud, kuid see, et arve rämpsposti hulka sattus, ei peaks olema meie probleem. Seni olid ju arved kohale tuld ja õigesse kohta. Mitte, et ma nii täpselt tean seda asja, aga mu ema ei oleks eluski seda sealt osanud otsida, minul tuli see ka alles hiljem pähe. Noja paberarvete eest tahab tele2 10 krooni saada, huvitav oleks teada, kas sellist asja veel keegi praktiseerib.