selline.. positiivne

Minu käest käivad koguaeg erinevad inimesed mingeid asju küsimas. Hommikul ühele juba ütlesin, et küsigu mu otsese ülemuse käest, et kas mul on aega. Sest kõik tulevad oma asjadega, kõigil on tähtajad ja kõik tuleb nagunii ära teha. Aga et mis järjekorras, arutagu siis juba omavahel. Mina olen see neeger, kes kõik valmis teeb siis vastavalt ülemuse ettekirjutusele.
Ühel hommikul just sain tagasisidet, et ma olla jube laheda bänneri teinud. Ja täna tuli teine tüüp mul ühte bännerit tahtma ja alustas oma soovikõnet stiilis, sina pidid jube ägedaid bännereid tegema, ja üldse ägedaid asju. Eelmise tüübiga ei anna võrrledagi… jne. Ja siis muidugi torkas ära, et tegelikult eelmisest tüübist on väga lihtne parem olla:P Mis on ilmselt tõsi, olles kuulnud temast ja pidanud tegema tema tegemata töid või tehtud töid üle tegema.
Aga väga positiivne enne töö alustamist sellist asja kuulda. Ei tulnud üldse pähegi hakata kaitsekõnele mõtlema, et miks mul ikka tegelikult pole aega seda teha. Sisalik mainis kah, et hommikusele küsijale tehti praegu ära.
Ja töö sai valmis ja saigi kohe positiivse tagasiside kah. Kahju, et suur ülemus seda kiidukõnet ei kuulnud. Oleks pidanud linti võtma. Enne järgmist palgapäeva oleks siis saanud talle seda ette mängida:P


Posted

in

by

Tags: