Säästureziim

Eile sai üks pisemat sorti pidu ära peetud, säästusünnar. Kartsin, et hull mass tuleb kokku, ja et mul pole piisavalt kooki ja jooki, mida pakkuda. Aga lubajaid oli palju rohkem, kui kohale tuli. Samas ilmus välja inimesi, keda polnud väga kaua näinud.
Ja mul on nüüd uus lemmikkokteil – õunaviin õunamahlaga. Ja üks Caribbean Twist sai ära proovitud. Alkoholi maitset sel küll polnud. Täielik tibijook. Aga hea sellegipoolest. Sest alkoholimaitse polegi ju hea. Hea on ainult see tunne, mis kaasneb joogi tarbimisega. Ja pärast on alati hoopis vastupidine heale. Eilne õhtu õnneks mingeid suuremaid kahjustusi ei tekitanud. Ull uni on küll, ja ärkamine oli väga vaevaline, aga üldiselt pold olemisel viga. Igatahes hästi tore õhtu oli. Loodetavasti saab see suurem üritus kah äge olema. Igaks juhuks peaks vist kah mõned päästjad sinna orgunnima, sest kes neid pidulisi teab. Jäävad veel basseini äärele magama ja kukuvad vette.

Jinx on mõnusalt seltskondlik tegelane. Nagu see teine tegelane maal. Ainult süles istuks. Praegu näiteks ronis siia ja mõtleb, et läpakas on hea soe koht magamiseks.
Soojast rääkides, ma vist ikka andsin liialt kiirustades oma radika ära:P Täna on mu radikad ka üsna jahedad. Ja enne, soojade ilmadega pidin akent lahti hoidma, sest radikad olid kah soojad. Arumaisaa. Küttesüsteemil kah kuulõpp ja säästureziim? Õnneks pole siin nii hull ilmselt, kui Sisaliku külmkambris, lihtsalt tiba jahedam, kui muidu. Ja loodetavasti see ei lähe kah nii hulluks.


Posted

in

by

Tags: