Mission Impossible

Mulle nii meeldivad tähtajad. Eriti kui ülemus loobib tähtaegu oma halvast tujust ajendatult ning ei võta kuulda ühtegi vabandust seoses muude pooleli olevate töödega, mida nad ise mulle pidevalt organiseerivad.

Ega milles probleem. Istun terve nädala öösiti tööl ja saangi reedeks valmis*. See 30 sekundit klippi valmis joonistada on ju köömes. Mis siis, et tegelikult pole mingit head ideedki veel olemas. Aga no mis see ideede genereerimine siis ära ei ole. Mul on pidevalt varrukas neid täis. Muudkui ole kena ja võta ainult. Ja ega see 30 sekundit liikuvaid pilte (ilma igasuguse videota) valmis teha pole ka ju ometi mingi aegavõttev tegevus. Taustamussi ei saa ka enne tellida, kui muu osa valmis, nii et reedeks saavad nad parimal juhul tummfilmi.

Igatahes selline suhtumine imeb sajaga. Piitsa/prääniku süsteem töötaks ehk siis, kui vahel präänikut kah antaks. Mul on kogu sest asjast kõrini. Peaks vist hakkama uut tööd otsima. Loota, et siin miskit inimlikumaks muutub, oleks naiivne.

Eile koju jalutades kummitas terve tee mul peas Genialistide “Ebanormaalne mees”. Millegipärast tundub see laul täna veel aktuaalsem… peaksin selle hästi kõvasti mängima panema, kui ülemus meie tuppa tuleb..

__________________________

* istun ma jeee selle palga eest!!


Posted

in

by

Tags: