Me Vs. The World

Päeval väike mereäärne lõuna-piknik. Salat, pirukad ja maasikad. Täitsa mõnus. Ja siis tagasi palavasse kontorisse, kus hingamine õhupuuduse tõttu nullilähedane. Sealt vist ka see hilisem peavalu, mis aina süveneb ja on ka väikse palaviku endale appi võtnud mind kiusama. Aga õhtune tammsaarepargi piknik roosa veini, kommide ja juustupulkadega oli tore. Seltskond oli ka tore. Kuigi ega see palliga vastu pead saamine eriti äge polnud. Loodan, et ma nüüd näost siniseks ei lähe. Ja pardivaht muudkui istus ja testis erinevaid pinke.
****
Töönädalat alustasin jälle ülemuste peale vihastamisega. Arusaamatu, kust sellised inimesed tulevad, kes enda töötajatele nii vastu töötavad. Igatahes otsustasin loobuda grillimisüritusest, mis võeti korraldusse kohe peale seda, kui tüüp, kes äsja teatas oma lahkumisest, mainis, et sisekliimat tuleks parandada. Seni pole keegi meid mingil viisil motiveerida üritanud. Kui vahel ise oleme miskit välja pakkunud või maininud, et midagi võiks teha, siis on see kiirelt unustatud. Aga üldiselt, kui see tüüp ära läheb, siis pole nagunii varsti kuskil töötada, sest keegi peab ju süsteeme töös hoidma. Kedagi teist pädevat siia ei jää ju.
****
Nädalavahetusel sai Põlvas käidud ja uuele sugulasele õnne soovitud esimese kuu täitumise puhul. Täitsa nunnu oli teine, ainult et virinat oli palju. Ja süleloom pidi olema. Ja jube kahju, et talle Bob-Martti nimeks ei lastud panna:(
Ja siis veel tiir taevaskojas ja jälle tagasi päälinna.