Maybe..

.. I will never be
All the things that I want to be
But now is not the time to cry
Now’s the time to find out why..

No tõepoolest, uskuge mind ometi. Julged sammud ei vii alati piinlike momentide ja läbikukkumisteni. Pigem vastupidi. Aga mõned juba usuvad ja tegutsevad kah. Ja muidugi, ma inspireerin inimesi oma positiivsusega;) Seda on endalgi raske uskuda, sest veel hiljuti ajasin ise seda positiivset suhtumist tikutulega taga. Samas, tol hetkel positiivne ja negatiivne vahetusid nii kiiresti, et ma ei jõudnud kumbagi väga süveneda. Ei tasu ikka muretseda võimalike lahenduste pärast, vaid asi ära teha ja siis vaadata, mis tulemus on. Ootamine, et midagi ise juhtuks, küll asja kergemaks ei tee. Pigem mõtled asju hullemaks.
Tegelikult, ega minagi nii väga julge julge pole. Aga küll ma õpin. Lihtsalt harjutamise asi, mida rohkem proovida, seda kergemaks läheb. Ja kui teatud põhimõtteid meeles pidada ja järgida, siis saabki hakkama.
Tänasesse päeva on mahtunud nii palju toredaid asju. Natuke positiivset tööalast tagasisidet. Siis üks üliarmas ja positiivne lause [mille ma hetkel targu endale hoian;)] Kiisutajalt [positiivset suhtumist pole ma ühes teatud teemas enam ammu kohanud, see oli tõsiselt äge]. Ja mul on enne algavat puhkust praktiselt kõik olulised asjad valmis. Et ma hakkan juba kartma, mis õhtul küll juhtuda võib. Ei saa ju kesta selline asi. Optimist või mis:P


Posted

in

by

Tags: